سلام عزيزان

 

قبول كنيد كه كاره خيلی سختيه كه آدم تو يه شركت طراحی مهندسی و تامين قطعات كاركنه ,بعد هم بتونه هفته ای يه بار وبلاگشو بروز كنه . اما امان از اين سرخوردگی اجتماعی . وقتی يه مهندس مملكت اونم از نوع مهندس جانش دچارگرفتگی دل ميشه اونوقت مجبوره يابزنه زير گريه ( كه اين كار ديگه به سن وسال وجنسيت ما نمی خوره) يا بايد فريادكنه تا تخليه بشه ( كه اين كارهم دراين مملكت زياد مقرون به صرفه نيست ...) يا اينكه يه وبلاگ بسازه و توش نق ونوقهای بی سرو تهشو بذاره و فقط هم خودش اونا رو بخونه ( چون هيچ آدم عاقلی سر از اين چرت و پرت ها در نمياره) واسه همين    هم است كه هر روز ۲۰۰۰۰۰تا وبلاگ مياد رو هاست كه مفت هم ......(بلانسبت وبلاگ خودمون .

بگذريم اين روزا تب فوتبال و جام جهانی بالاست و همه رو گرفته. تو اين زمينه هم مهندسها از همه صاحب سبكترند . از زمانی كه سر از رحم مادر در ميارن يه پا شفيع اند .بعدترا تو دبيرستان وقتی رشته رياضی رو انتخاب ميكنند ميشن خيابانی و همچين كه پاشون رو ميذارن تو دانشگاهو دو تا مهندس مهندس ميندازن پشت اسمشون ديگه فردوسی پور رو هم قبول ندارن. بهرحال تو اين وضعيت مفسر ورزشی ۳تا صد تومن ما هم كه هم مهندسيم ( اونم از نوع جانش ) و هم يه وقت پامون به توپ خورده ( بچه كه بودم يه بار رفتم ورزشگاهو يه توپ راست راستكی فوتبال ديدم )

ميخوام يه تحليلهايی از باخت تيم فوتبال ايران در برابر مكزيك خدمتون ارائه كنم :

تعمق بر بازی ایران - مکزیک موارد زیر را بر ما مکشوف ساخت:
 
مشکل اصلی تیم ملی ا ین است که برانکو به زبان فارسی آشنا نیست و فرق علی را با علی نمی‌داند. وی درباره‌ی علت تعویض علی کریمی گفت: «من علی را گفتم بیاید بیرون نه علی را!»
 
علی دایی، جوانترین و تازه‌نفس‌ترین بازیکن تیم ملی که زمین فوتبال را با گلکاری‌اش مزین کرده بود، گفت: «در تیم ملی می‌مانم.»

هفتاد میلیون ایرانی در دفاع از اسطوره‌ی فوتبال ایران فریاد زدند: «بابا تو دیگه کی هستی، صد ساله تیم ملی هستی34.gif

ناظران نیز افزودند: «نمی‌رود نرود! بدبختی، روی نیمکت هم نمی‌نشیند25.gif
 
- از فیفا درخواست می‌شود با توجه به تاکتیک تایتانیکی ایران که همه می‌خواهند بروند آن جلوی عرشه‌ی کشتی و توپ را از پشت بغل کنند و هی تک‌روی کنند، برای بازی‌های ما، 3 توپ در زمین در نظر بگیرند تا هر لئوناردو دیکاپریوی خوش بر و رویی، به مقصود برسد و توپش را آن جلو از پشت بکند تو گل.
 
از فیفا درخواست می‌شود با توجه به پراکندگی بازیکنان ما در میدان، استثنائا اجازه بدهد چهار، پنج نفر از افراد ذخیره، جاهای خالی را در زمین پر کنند.
 
Jaraghe Group --> foadi83@yahoo.com

 و اما علت خارج کردن علی کریمی از بازی مشخص شد؛

هراس مکزیکی‌ها و تمرکزشان بر او، برانکو را به این فکر واداشت که «نکند این پسره واقعا بازی‌اش خوب است؟!» به همین خاطر برانکو، برای یک دست شدن تیم، علی کریمی را تعویض کرد.
 
به گزارش خبرنگار اعزامی ما به آلمان، تنها مشکل آلمان این است که آنجا اکثرا آلمانی صحبت می‌کنند.
 
- گفته می‌شود ایران نسبت به لوبیا خوردن مکزیکی‌ها قبل از انجام بازی، به فیفا هشدار داده بود.
 
- برانکو به چلنگر گفت: «چی شده؟ این مگه بازی تدارکاتی نبود؟!22.gif»
 
- علی دایی قول داد در جام جهانی 2010 همه چیز را جبران کند.
 
در پایان تشکر ویژه‌ خود را نثار میرزاپور می‌کنیم
 
 
 
در پايان يه لينك باحالم ميذارم تا يه ذره حال كنين:
/ 0 نظر / 3 بازدید